Nagy bajban a János kórház kardiológiai osztálya, ugyanis a 48 ágyból már csak 18 áll a kórház rendelkezésre.
„Gyorsan még az ünnepek előtt bejelentette az Észak-budai Szent János Centrumkórház Kardiológiai Osztálya, hogy a jövőben nem tudja ellátni a II. kerületi betegeket. Legalábbis 2024. november 30-ig a Kardiológiai Osztály a minimumfeltételek részleges- és átmeneti hiánya miatt nem tudja ellátni a II. kerületi lakosságot, a meglévő 36 fekvőbeteg ágyat 18-ra kénytelen csökkenteni”
A 48 ágyból már csak 18 áll a kórház rendelkezésére, írja Facebook oldalán Kunetz Zsombor orvos. Gyorsan még az ünnepek előtt bejelentette az Észak-budai Szent János Centrumkórház Kardiológiai Osztálya, hogy a jövőben nem tudja ellátni a II. kerületi betegeket. Legalábbis 2024. november 30-ig a Kardiológiai Osztály a minimumfeltételek részleges- és átmeneti hiánya miatt nem tudja ellátni a II. kerületi lakosságot, a meglévő 36 fekvőbeteg ágyat 18-ra kénytelen csökkenteni.
- 11 milliós WC ajtó és 500 ezres szappantartó: Aranyba öntötték az adófizetők pénzét az MNB-ben?
- Magánbeszélgetés – Juszt László műsora
- Új laktanya Szolnokon
- Megalakult a Fővárosi Diákközgyűlés
- Balázs Péter – Emlékezetes búcsú a magyar színház nagy öregjétől
- Mit keresett itt Ruslan?
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Bilincs és rabszállító: Így bukott meg a budapesti „parkolási és kertészeti maffia”
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter

