Olvasási idő < 1
Orbán Viktor miniszterelnök interjút adott a KESMA-lapoknak. De minek? Brüsszel, Soros, mindenki hülye.
Felesleges is feszegetni, hogy a brüsszeli bürokratáknak senki semmit sem mond tollba, hacsak nem gondolja azt a magyar miniszterelnök, hogy Európában is úgy működik a közigazgatás, mint Magyarországon, ahol főispánnak nevezett bábok papagájkodják vissza a központi narratívát, és ahol a kormányhivatal a Fidesz-központ meghosszabbított karja. Azt pedig végképp nem érdemes feszegetni, hogy ha valóban Washington és Soros (a Soros-alapítványok egyébként sorra mondják és számolják fel európai irodájukat) fújnák a passzát-szelet, az hazaárulás lenne. Voltaképp.
Elolvasom végig a Magyar Narancs oldalán
- Mit keresett itt Ruslan?
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Bilincs és rabszállító: Így bukott meg a budapesti „parkolási és kertészeti maffia”
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
